Hotel Krapkowice PL EN DE
 

Hotel Krapkowice
Hotel Krapkowice
Hotel Krapkowice

 

Zakochasz się w naszych pokojach.

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji zarówno pokoje standardowe jedno i dwuosobowe jak i przestronne apartamenty.

Każde piętro ma niepowtarzalny wystrój.


Zobacz galerię
Na parterze mieści się 5 apartamentów – urządzonych indywidualnie w odmiennym stylu, dopasowanych zarówno wystrojem jak i temperamentem do     potrzeb naszych gości: od zmysłowego apartamentu dla par, poprzez wyrafinowany apartament w stylu glamour i wyciszoną oazę dostosowaną dla rodzin z dziećmi do stonowanego apartamentu dla biznesmenów, którzy w spokoju i luksusie mogą zarówno wypocząć jak i pracować.

Wszystkie apartamenty wyposażone są w luksusowe, włoskie materace ortopedyczne.

Na I piętrze mieszczą się pokoje jedno i dwuosobowe urządzone w standardzie hotelu 4* oraz 1 apartament. Nowoczesny wystrój, dbałość o detale, unikalne aranżacje, szlachetne materiały    sprawią, że odnajdziecie tu Państwo chwilę przyjemności tylko dla siebie.

Wszystkie Łazienki zarówno w apartamentach jak i pokojach na I piętrze to mekki relaksu: każda zaaranżowana w inny sposób, ekskluzywna armatura i sanitariaty, ściany wyłożone kamieniem naturalnym (granit i marmur) oraz luksusową mozaiką włoską, podgrzewane podłogi. W apartamentach znajdują się dodatkowo wanny i wanny z hydromasażem.

Na II piętrze hotelu Linder czekają na Państwa pokoje jedno i dwuosobowe urządzone w standardzie hotelu 3*. Klasyczna aranżacja, stonowane barwy sprzyjają relaksowi naszych gości.

W każdym pokoju są najwyższej jakości monitory LCD firmy LOEWE . Standardem jest klimatyzacja, telefon, bezpłatny, szybki dostęp do Internetu, i minibar ( w apartamentach i w pokojach na I piętrze). 

 

 
Copyright HOTEL LINDER ©